درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

جهت دریافت مدرک با مراجعه به به این بخش و ورود به دوره مورد نظر، بر روی گزینه دریافت مدرک کلیک کرده، اطلاعات خود را تکمیل کنید تا پروسه صدور مدرک برای شما طی شود.

صدور مدرک تنها برای دوره هایی که به صورت کامل خریداری شده و قیمت آن ها بالای 100،000 تومان باشد انجام خواهد شد.

جشنواره تخفیف شگفت انگیز زمستانه توسینسو

تا سقف 70 درصد تخفیف + ترافیک نیم بها برای پنج خرید اول هر محصول + پشتیبانی محصولات توسط اساتید + ارائه گواهینامه پایان دوره

تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

اثرات کرک ها در امنیت

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
djamir
امیر دنیایی
1393/02/23 02:34:24
دوستان تا اونجایی که من اطلاع دارم بعضی کرک ها در اصل برنامه های جاسوسی هستن
حالا چطور مثلا اتفاقی که تو شرکت نفت افتاده بود کار به مشکل برخورده بود بعد از 3ماه مانیتورینگ شبکه متوجه شده بودن که کرک برنامه اکروبات ریدر یه پورت تو فایروال رو باز کرده و اطلاعات ارسال می کرده
الان سوال من اینه برای کرک کردن ویندوز 8 و سرور 2012 علاوه بر کرک از طریق محیط cmd با عوض کردن ادرس سرور اکتیو و وصل شدن به سرور دیگه و دریافت کد اکتیو میشه ایا از طریق این راه هم احتمال حک وجود داره ؟ یا خیر
با تشکر
author
UNITY
محمد نصیری
58 ماه قبل
دوست عزیز یک قانون در وب رو فراموش نکنید ::: هیچ چیز الکی رایگان نیست ...
author
hojat.rostami
حجت رستمی
58 ماه قبل
شما زمانی که دارید از ویندوز استفاده میکنید (هر چند که مسئولین مایکروسافت وقتی داشتند ویندوز رو به روسها و آلمانها میفروختند ثابت کردند که هیچ نوع کدی برای جاسوسی در محصولشان وجود ندارد (البته شخصا به یانکیا اعتماد ندارم) ) باید خوتون رو برای مقابله با هر نوع هک و جاسوسی از سیستم هاتون آماده کرده باشید بدتر دیگه اینکه از کرک هم استفاده بکنید که محصول ما ایرانی ها هم باشه که دیگه وا مصیبتا اما اگر از یک کارشناس امنیت هم کمک بگیرید و قبل از استفاده این نوع نرم افزار های کاملا فری فری رایگان یک پورت اسکن حسابی از شبکتون هم بگیرید تا کسی یواشکی نیاد (تا اورگان مهمی مثل شرکت نفت به فنا نره ) این بهتره.

این پست حذف شده است
دلیل حذف: این پست جنبه تبلیغاتی دارد ( حذف بر اساس ماده دوم قوانین و مقررات استفاده از وب سایت )

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات