درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

جهت دریافت مدرک با مراجعه به به این بخش و ورود به دوره مورد نظر، بر روی گزینه دریافت مدرک کلیک کرده، اطلاعات خود را تکمیل کنید تا پروسه صدور مدرک برای شما طی شود.

صدور مدرک تنها برای دوره هایی که به صورت کامل خریداری شده و قیمت آن ها بالای 100،000 تومان باشد انجام خواهد شد.

جشنواره تخفیف شگفت انگیز زمستانه توسینسو

تا سقف 70 درصد تخفیف + ترافیک نیم بها برای پنج خرید اول هر محصول + پشتیبانی محصولات توسط اساتید + ارائه گواهینامه پایان دوره

تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

همکاری در مقاله نویسی برای کنفرانس های داخلی و خارجی

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
computer_soft
مهرناز معروف
1392/09/11 11:58:29
سلام
در یک جمله : دنبال یک همکار و هم گروهی میگردم برای نوشتن مقاله . :)

همانطور که در پوستر زیر میبینید . بهانه ای پیدا کردم برای نوشتن مقاله . با موضوعاتی که در پوستر اومده . شروع به مقاله ای کنم و امیدوارم به ISI هم بتونم بکشم .

همکاری در مقاله نویسی برای کنفرانس های داخلی و خارجی

این اطلاعیه تازه اعلام شده و مسلما هنوز کار خاصی خودم نکردم به جز یک سری سرچ های اولیه .
اگه کسی علاقه به این موضوعات داره و مایل به نوشتن مقاله هست . اعلام کنید که با هم بنویسیم .

و همچنین اگه کسی نظری در مورد موضوعات و انتخاب کدوم موضوع دارد و اطلاعاتی در این موضوعات دارد ممنون میشم به بحث گذاشته بشه .

author
kelishomi
63 ماه قبل
سلام.من هم مایل به نوشتن مقاله هستم.اگر بتونیم با هم همکاری داشته باشیم خوبه.
ایمیل من kelishomi@chmail.ir
author
jaber
62 ماه قبل
سلام من هم مایل به نوشتن مقاله هستم
author
me.honarmand
62 ماه قبل
سلام
دانشجوی ترم اخر ارشد نرم افزار

مایل به همکاری در زمینه شبکه های کامپیوتری

me.honarmand@gmail.com
author
ma.hk
43 ماه قبل
باسلام بنده هم مایل به همکاری در زمینه شبکه هستم دانشجوی ترم 3 ارشد معماری کامپیوتر هستم
ایمیل:hoseini.karamloo@ gmail.com
author
computer_soft
مهرناز معروف
43 ماه قبل
در زمینه رایانش ابری هم اگر کسی مایل به همکاری هست اطلاع دهد .
رایانش ابری و شبکه .
author
azadeh fathi
40 ماه قبل
سلام
من فارغ التحصيل معماري كامپيوتر ارشد هستم و تمايل بسياري براي همكاري در نوشتن مقاله شبكه دارم
ايميل من
Fathi_azadeh@yahoo.com
author
mohammadinodos
18 ماه قبل
سلام خوبین؟

اگه در زمینه انرژیهای نو گرایش قدرت و کنترل مایل به همکاری یا مقاله آماده سابمیت دارن لطفاپیام بدن . چون من آمریکا درس میخونم، اگه میخاین بفرستین کنفرانسی توی آمریکا من میتونم ارائه بدم و هزینه هاشو دانشگامون میده(اگه ارائش تو آمریکا به هردلیلی براتون مقدور نیست).

اگه که در زمینه انرژهای نو مقاله آماده و یا در حال تکمیل دارین بنده بشدت علاقمند به هر نوع همکاری برای اضافه شدن اسم هستم
ممنون. بهم پیام بدین لطفا

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات