درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

راهنمایی در خصوص یادگیری شبکه و امنیت اطلاعات

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
S@s@n
ساسان غفاری
1393/11/15 02:29:24
سلام به دوستان و اساتید گرامی، من عضو جدید انجمن و دانشجوی رشته کامپیوتر-نرم افزار هستم و علاقه ی زیادی به مباحث شبکه و امنیت اطلاعات دارم. و قصد دارم در این شاخه تخصص پیدا کنم. ولی نمی دونم از کجا شروع کنم!؟ به راهنمایی شما دوستان گرامی احتیاج دارم، خوشحال میشم منو در این مسیر یاری کنید که در رشته مورد علاقه ام تخصص پیدا کنم.کوچیک شما..ساسان.
author
Milad24
میلاد اسحاقی
51 ماه قبل
سلام دوست عزیز ، خیلی خیلی خوش اومدی ، پیشنهاد می کنم برای شروع لینک های زیر را مطالعه کنی:

author
احسان امجدی
احسان امجدی
51 ماه قبل
ساسان جان به نظر من اگه میخوای توی شبکهه و دوره های امنیت موفق باشی فکر میکنم در ابتدا باید network+ رو بگذرونی تا مفاهیم خود شبکه رو بصورت پایه ای یاد گرفته باشی. بعدش میتونی دوره های Cecurity+ رو بری و بعد از اون باید شاخه تو انتخاب کنی که در کدوم زمینه میخوای وارد امنیت شی.
شما میتونی با گذروندن دوره های CEH و CHFI و... وارد دنیای هک و نفوذ و تامین امنیت شی.

اگه اختصاصا به بحث امنیت در سیسکو و یا وب سایت ها علاقه مندی میتونی از همون اول با گذروندن دوره های سیسکو و یا برنامه نوسی، مفاهیم اونا رو یاد بگیری و بعد دوره های امنیت متناسب با اون ها رو شرکت کنی.

موفق باشی
author
محمدرضا
محمدرضا
51 ماه قبل
network+ -----> mcitp ------> ccna
و اگر میخوای بری امنیت بعدش security+

البته نظر من اینه
author
فرهاد خانلری
فرهاد خانلری
51 ماه قبل
با سلام
مشابه سوال های شما در لینک های زیر به صورت (سوال و بحث ویا مقاله،آموزش،نکته) مطرح شده و بهترین جواب ها را میتوانید ببینید
author
UNITY
محمد نصیری
36 ماه قبل
ITPROی عزیز در خصوص نحوه یادگیری شبکه دوستان راهنمایی کردند اما در خصوص امنیت پیشنهاد می کنم مطلب زیر رو مطالعه کنید :
ITPRO باشید

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات