در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

درد سر های Eset nod 9

سلام

امروز که نود 32 نسخه 9 رو نصب کردم دیدم با فایرفاکس به مشکلات SSL میخوره و مجبور شدم پاکش کنم چون حوصله استاپ کردن سرویس هاشو ندارم . با این مشکل کسی تونسته خودشو وفق بده :))))

#مشکلات_ssl #نود_32 #نسخه_9
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

منم نصب کردم و کلا "ک.ر.ک" نمیشه. نمیدونم چرا اینجوری شده

مشکلاتی که تا حالا دیدم:

۱- بلاک کردن فلش ها و مموری ها

۲- جلوگیری از باز شدن برخی وب سایت های دانلود ایرانی

۳- عدم اسکن و اپدیت به دلیل نداشتن لایسنس

۴- از همه مهم تر: فعال نشدن غیر قانونی!!! بدون لایسنس

سلام

اینو که تو سایتشم توضیح داده بود که دیگه نمیشه کرکش کرد و از لایسنس های نا معتبر و رایگان استفاده کرد . در کل احساس خوبی به این نسخه ندارم

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
network hacking

دلیل غیر فعال شدن

Username و Password های رایگان این آنتی ویروس که در بسیاری از وب‌سایت ها قرار می گیرد ، توسط هزاران کاربر مورد استفاده قرار می گیرند ؛ بنابراین کاربران زیادی با یک Username و Password مشترک ، اقدام به دریافت فایل های Update می کنند که این امر از نظر کمپانی سازنده ، خلاف محسوب شده و در نتیجه Username و Password ها را بلافاصله از کار خواهد انداخت. توصیه می شود License اختصاصی خریداری فرمائید.

بنظر من کسپراسکی خیلی بهتره

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....