در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

Anony

ماهواره ها

سلام و عرض خسته نباشید به همه استادید این انجمن

ممکن هست در این تاپیک روشهای نفوذ به ماهواره ها را کمی شرح بدید و تبادل نظر کنیم

فقط محض یادگیری.ممنون میشم اطلاعاتی که دارید در اختیار من و بقیه افرادی که علاقه به این بحث دارن را

قرار بدهید.

یاعلی

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

اگر منظورتون ماهواره ای فضایه !!

باید خندید! نه بخاطر تمسخر !

اولا برای نفوذر به سیستم های بی سیمی ! هر سیستم بی سیمی ! مستلزم این هست که شما با پروتوکول های مربوطه با اون سیستم چه مقصد و چه مبدا اشنا باشید که اگر یه سرچ ساده بیکنید می فهمید که هر کسی از مامانش قهر کرده یه پروتکول نوشته :D ولی نه واقعا اینها علم پاش خرج شده الکیم ایجاد نشدن

دوم این که مطمن باشید چون در سیستم های ماهواره ای چه مقصد و چه مبدا معمولا در کنترول یک سازمان خاص هست پس باید انتظار داشته باشیم که پروتوکول تعریفی خاص خودشونو داشته باشند که در این صورت باید وارد سیستم و تشکیلات سازمان شد و اطلاعات اونو رو به نحوی پیدا کنیم

پس در کل برای هک این مقوله از مباحث باید اولا اشنایی کامل با شبکه بی سیمی داشته باشد دوما قدرت نفوذ در سیستم مبدا و فهم نوع پروتکول الزامیست

یه جورای هفت خان رستمه چون ما اگر ماهواره های فضایی رو دقت کنیم در دست محدود کشور ها هست که معمولا ابر قدرتن دوما مطمن باشید این سیستم ها برای لحظه نفوذ نیز تدبیر اندیشیدن و مقابله انی با نفوذ امروزه یکی از اصوله تدریسی و مورد توجه بحساب می اید

در کل خلاصه کنم :

1. اشنایی به پروتوکول تبادلی مبدا و مقصد

2. تشخصی راه های نفوذ و راهای مقابله با نفوذ شرکت یا سیستم مربوطه (چون خیلی راحت به تله میندازن)

3. ایجاد سیستم دور برد در ارتباط با ماهواره (که معمولا دیش میاد تو ذهن ادم که این اشتباهه دیش یا سل ماهواره برای در یافته نه ارسال )

4. در اخر توکل بر خدا و استفاده درست از نفوذ :-D

در اخر اینجا من هیچ چیزی رو توضیح ندادم یا اصطلاحات مربوطه !! چون ما هر دری از این مطلب رو باز کنیم اصلاحات تفاوت دارن پس باید اول نوع پروتکول مشخص شود و نوع سیستم مشخص شود و بعد شروع به تعریف راهای نفوذ کرد

امیدوارم مفید بوده باشد

HGH

سعید خورانی

مفید نبود ;-)

Anony

یک دنیا ممنون خیلی هم مفید بود

اقای SADRAA خب میتونید اطلاعاتی که دارید هم در اختیار بقیه بزارید

اکر فکرمیکنید که حمید اقا اشتباه میفرماین هدف از این تاپیک فقط فقط

دانسته های علمی هست .

موفق باشید

خیلی ممنون از لطفتون من باور دارم دانش اکتسابیه و هر چیز اکتسابیم نیاز به ازمون خطا داره

پس ممنون میشم اگر انتقاداتون رو بیان کنید لااقل می فهمیم که چی کم داریم و بحث نیز کسترده تر میشه و من عاشق اینم :D

با سپاس از لطف همه عزیزان من جمله صدرا جان !

سعید خورانی

ایشان گفتن

امیدوارم مفید بوده باشه . من فکر کردم دیدم با توجه به مطالب مطرح شده من چیز زیادی دستگیرم نشدم .. و گفتم مفید نبود . یعنی کم بود و کلی . حتما باید بگم عالی بود؟!!

البته تشکر میکنم از تایمی که صرف شد .

ولی بسیار کلی بود ...

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....