سید احمد  توسلی

حل مشکل عدم مخفی شدن فایل ها با نود 32

سلام

ایا نود 32 ورژن 8 تنظیماتی داره که فایل هایی که ویروس تشخیص میده رو مخفی نکنه ؟ مثله کسپر نسخه 10 به بالا باشه

#فایل_ها_توسط_نود #مشکل_مخفی_کردن #نسخه_8
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
ایمان سالاری

سلام

آنتی ویروس ها فایل ها رو مخفی نمیکنند، بستگی به تنظیمات شما داره، اما معمولا اونها رو به قرنطینه انتقال میدن.

خوب منم دنباله همین تنظیماتم

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **

سلام دوست عزیز

منظورتون اینه که قرنطینه نکنه و و ویروس ها رو با هر سطح اخطاری پاک کنه؟ درسته؟

اگه اینه که داره ، البته همه آنتی ویروس های معتبر دارن

در دنیا از سه آهنگ می هراسم : صدای کودکی از بی مادری ، صدای عاشقی از جدایی و صدای مجرمی از بی گناهی ( کورش کبیر )

نه اقا فایل ویروسی مخفی نشه تو فلش مموری !!!!

ایمان سالاری

دمست عزیز فک کنم سیستمت آلوده باشه، اینکار رو آنتی ویروس انجام نمیده، یه ویروس توی Task های ویندوزت در حال اجرا هست که داره با وصل کردن فلش به سیستم اطلاعات اون رو مخفی میکنه.

ببینید دوستان من اصلا دنبال علت نیستم من دنبال رولی هستم تو نود 32 که جلوی این کار رو بگیره همین !!! خواستم ببینم مثله کسپر چنین قابلیتی داخلش هست یا نه

ایمان سالاری

سلام مجدد،

وقتی آنتی ویروس داره اون کار رو انجام نمیده، مطمئنا تو هم نمیتونی کنترل کنی که فایل مخفی بشه یا خیر.

به نظر من یه Microsoft Security Essentials نصب کن سه سوته مشکل ویروس سیستمت رو حل میکنه.

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....