امیر دنیایی

اثرات کرک ها در امنیت

دوستان تا اونجایی که من اطلاع دارم بعضی کرک ها در اصل برنامه های جاسوسی هستن
حالا چطور مثلا اتفاقی که تو شرکت نفت افتاده بود کار به مشکل برخورده بود بعد از 3ماه مانیتورینگ شبکه متوجه شده بودن که کرک برنامه اکروبات ریدر یه پورت تو فایروال رو باز کرده و اطلاعات ارسال می کرده
الان سوال من اینه برای کرک کردن ویندوز 8 و سرور 2012 علاوه بر کرک از طریق محیط cmd با عوض کردن ادرس سرور اکتیو و وصل شدن به سرور دیگه و دریافت کد اکتیو میشه ایا از طریق این راه هم احتمال حک وجود داره ؟ یا خیر
با تشکر
#کرک_ها_در_امنیت #اثرات_کرک_ها #اثرات_کرک_ها_در_امنیت
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری
دوست عزیز یک قانون در وب رو فراموش نکنید ::: هیچ چیز الکی رایگان نیست ...
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
حجت رستمی
شما زمانی که دارید از ویندوز استفاده میکنید (هر چند که مسئولین مایکروسافت وقتی داشتند ویندوز رو به روسها و آلمانها میفروختند ثابت کردند که هیچ نوع کدی برای جاسوسی در محصولشان وجود ندارد (البته شخصا به یانکیا اعتماد ندارم) ) باید خوتون رو برای مقابله با هر نوع هک و جاسوسی از سیستم هاتون آماده کرده باشید بدتر دیگه اینکه از کرک هم استفاده بکنید که محصول ما ایرانی ها هم باشه که دیگه وا مصیبتا اما اگر از یک کارشناس امنیت هم کمک بگیرید و قبل از استفاده این نوع نرم افزار های کاملا فری فری رایگان یک پورت اسکن حسابی از شبکتون هم بگیرید تا کسی یواشکی نیاد (تا اورگان مهمی مثل شرکت نفت به فنا نره ) این بهتره.
سلام دوست عزیز ، بله احتمال هک وجود دارد. چرا که امکان دارد هکر دستور های مختلفی را در سیستم عامل و دیگر برنامه های شما نشانده باشد. با توجه به اینکه فایل های کرک عموماً به جهت نفوذ و دریافت اطلاعات آماری ساخته می شود و ساختار آنها به صورت اجرایی (Executeable File) هست و قابلیت اجرای دستورات مختلف را بدون رابط گرافیکی دارد ، پیشنهاد بنده بر موارد زیر است:
1 - جهت یادگیری کرک صیحیح و بدون دردسر به *واحد آموزش شرکت امنیتی آشیانه* به شماره تماس 02188749724 مراجعه نمایید.
2 - از سیستم عامل ویندوز به سیستم عامل مطمئن و متنِ باز لینوکس کوچ کنید.
3 - ترجیحا اقدام به نصب آنتی ویروس مطمئنی همچون کسپراسکای یا بیت دیفندر و فایروال نرم افزاری (بیت دیفندر توتال) و سخت افزاری کنید.
4 - می توانید با مهندس بهروز کمالیان یا مهندس نیما صالحی کارشناسان امنیت فضای مجازی کشور به نشانی ایمیل kamalian@ashiyane.ir و nima@ashiyane.ir موضوع را در میان بگذارید تا به صورت دقیق مورد برسی قرار گیرد.

پایان متن. با تشکر ، احمدرضا سعیدبخش
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

امروز ارزان تر از فردا در جشنواره تخفیف ها

با بهترین ها یاد بگیرید