در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

امیر دنیایی

اثرات کرک ها در امنیت

دوستان تا اونجایی که من اطلاع دارم بعضی کرک ها در اصل برنامه های جاسوسی هستن

حالا چطور مثلا اتفاقی که تو شرکت نفت افتاده بود کار به مشکل برخورده بود بعد از 3ماه مانیتورینگ شبکه متوجه شده بودن که کرک برنامه اکروبات ریدر یه پورت تو فایروال رو باز کرده و اطلاعات ارسال می کرده

الان سوال من اینه برای کرک کردن ویندوز 8 و سرور 2012 علاوه بر کرک از طریق محیط cmd با عوض کردن ادرس سرور اکتیو و وصل شدن به سرور دیگه و دریافت کد اکتیو میشه ایا از طریق این راه هم احتمال حک وجود داره ؟ یا خیر

با تشکر

#کرک_ها_در_امنیت #اثرات_کرک_ها #اثرات_کرک_ها_در_امنیت
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری

دوست عزیز یک قانون در وب رو فراموش نکنید ::: هیچ چیز الکی رایگان نیست ...

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
حجت رستمی

شما زمانی که دارید از ویندوز استفاده میکنید (هر چند که مسئولین مایکروسافت وقتی داشتند ویندوز رو به روسها و آلمانها میفروختند ثابت کردند که هیچ نوع کدی برای جاسوسی در محصولشان وجود ندارد (البته شخصا به یانکیا اعتماد ندارم) ) باید خوتون رو برای مقابله با هر نوع هک و جاسوسی از سیستم هاتون آماده کرده باشید بدتر دیگه اینکه از کرک هم استفاده بکنید که محصول ما ایرانی ها هم باشه که دیگه وا مصیبتا اما اگر از یک کارشناس امنیت هم کمک بگیرید و قبل از استفاده این نوع نرم افزار های کاملا فری فری رایگان یک پورت اسکن حسابی از شبکتون هم بگیرید تا کسی یواشکی نیاد (تا اورگان مهمی مثل شرکت نفت به فنا نره ) این بهتره.

این پست توسط UNITY در تاریخ جمعه, 26 اردیبهشت 1393 حذف شده است.

دلیل: این پست جنبه تبلیغاتی دارد ( حذف بر اساس ماده دوم قوانین و مقررات استفاده از وب سایت )

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....