در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

امیر حسین بقایی

نظر شما در خصوص سریال هوش سیاه چیست ؟

با سلام...دوستان اول میخواستم نظرتونو درباره سریال هوش سیاه 2 و 1 چیه؟

و دوم اینکه آیا سریال و فیلم یا حتی مستند قشنگی درباره موضوعات رایانه ای سراغ دارید؟میشه اسمشو بگید؟

با تشکر

#فیلم #سریال #مستند
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
فرهاد خانلری

فکر میکنم سایت رو اشتباه اومدید.

اینجا انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران هست.

مربوط به آخرین اخبار و رویداد های مربوط به دنیای فناوری اطلاعات

و سوال و پرسش هایی مربوط به انواع انجمن هایی که دارن فعالیت میکنن

و بر طرف کردن سوالات ایجاد شده در همین زمینه ها

و اینجا با ITPRO ما به روز میشیم.

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
حجت رستمی

سلام

باورم نمیشه بعد از یک روز کاری سخت الان به جای جواب دادن به سولای انجمن زیر ساخت در همچین بحثی شرکت میکنم ولی از انجایی که نمیخوام دست خالی از در tosinso.com بری بنابر این

در مورد فیلم هوش سیاه باید بگم از نظر بعد فنی خیلی خوب کار نشده بود در بعضی از سکانسهای فیلم موارد امنیتی رو اشتباه توضیح میداد ولی داستانش بد نبود و به نوعی من رو سرگرم کرد.

اگه میخوای در رابطه با مسائل فنی امنیت اطلاعات یک فیلم خوب ببینی شما رو به دیدن عملیات بورن 1و2 توسیه میکنم که به خوبی نقش فناوری اطلاعات رو در زندگی زیر زمینی یه عده به خوبی به تصویر کشیده خلاقانه و دید دهنده است امیدوارم شما هم از دیدنش لذت ببرید

Fire360Boy

نفوذی

خط ویژه

عملیات بورن

آشوب

جان سخت فکر کنم 3

سوال جالبی بود دوست عزیز ! هوش سیاه به نظر من فقط مخاطب رو تحت تاثیر دنیای هک و امنیت قرار می داد یعنی یکی می یاد به همین راحتی نفوذ می کنه و اطلاعات رو مورد حمله قرار می ده ولی در واقعیت همیشه در مقابل هک امنیت هم وجود داره !!!

mohammadcom761@gmail.com
محمد نصیری

سلام و عرض ادب و احترام ، به نظر من شروع خوبی هست این دسته از سریال ها ولی نکته اینجاست که قبل از اینکه در مورد هکرها صحبت کنن باید یه مشاور بگیرن که اینقدر سوتی های وحشتناک توی فیلمنامه نباشه ، مثلا با html و css طرف هک می کنه ! بگذریم ... در کل برای شروع این نوع سریال ها از نظر من خوب بود هر چند بزرگنمایی شدیدی داره

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....