در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

محسن رضایی

آنتی ویروس مناسب

سلام به همه. امیدوارم حال همه خوب باشه.

لطفا نظرات و تجارب خودتون رو در مورد آنتی ویروس محبوبتون رو بفرمائید چون اعتبار آنتی ویروسم تموم شده و می خوام لایسنس جدید بگیرم. قبلا از نود32 استفاده می کردم، که مزایا و معایب خودشو داره اما می خوام از یه آنتی ویروس بهتر استفاده کنم. ملاک های من: 1. روی سرعت سیستم تاثیر زیادی نداشته باشه. 2. از لحاظ شناسایی ویروس ها و سرعت اسکن خوب عمل کنه.

پیشنهادتون چیه؟

با تشکر

#آنتی_ویروس_محبوب #انتخاب_آنتی_ویروس #آنتی_ویروس_ارجینال
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

اگه برای یک سیستم می خوای به نظر Microsoft Security Essential گزینه خوبی هم سرعت خوبی داره و هم خیلی راحت update میشه

توی بحث شناسایی ویروس هم خوبه

کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork

این پست توسط SaeedShams در تاریخ سه شنبه, 11 آذر 1393 حذف شده است.

دلیل: این پست جنبه تبلیغاتی دارد.

اگر آنتی ویروس می خوای که از نود32 کمتر روی سیتم تاثیر بذاره پس باید یه آنتی ویروس ضعیف تر انتخاب کنی چون آنتی ویروس های قوی بیشتر روی سیستم تاثیر میذارند تا آنتی ویروس ضعیف

فرهاد خانلری

معرفی انتی ویروس باامنیت بالا

به نظر شما بهترین آنتی ویروس کدام است ؟

روش شناسایی آنتی ویروس جعلی

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
triple.s

سلام دوست عزیز

می تونید از نسخه ی رایگان Avira استفاده کنید آپدیت میشه و نیازهای شما رو رفع می کنید

یا از نسخه پاندا کلود استفاده کنید که اون هم رایگان هستش اما دیتابیسش آنلاین هستش

و حتما باید به اینترنت وصل باشید....

محمود کیاستی

پیشنهاد من به شما آنتی ویروس قدرتمند Comodo است. اطلاعات بیشتر را از این لینک دریافت نمائید.

علم، بدون داشتن اخلاق نیکو» ضررش از «نادانی» بیشتر است

این پست توسط UNITY در تاریخ چهارشنبه, 25 شهریور 1394 حذف شده است.

دلیل: این پست حاوی محتوای تبلیغاتی است

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....