در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

ساسان غفاری

راهنمایی در خصوص یادگیری شبکه و امنیت اطلاعات

سلام به دوستان و اساتید گرامی، من عضو جدید انجمن و دانشجوی رشته کامپیوتر-نرم افزار هستم و علاقه ی زیادی به مباحث شبکه و امنیت اطلاعات دارم. و قصد دارم در این شاخه تخصص پیدا کنم. ولی نمی دونم از کجا شروع کنم!؟ به راهنمایی شما دوستان گرامی احتیاج دارم، خوشحال میشم منو در این مسیر یاری کنید که در رشته مورد علاقه ام تخصص پیدا کنم.کوچیک شما..ساسان.

#چگونه_یک_کارشناس_امنیت_شبکه_بشویم #چگونه_یک_کارشناس_امنیت_بشویم #تخصص_های_یک_کارشناس_امنیت_اطلاعات #ویژگی_های_یک_کارشناس_امنیت_اطلاعات #چگونه_یک_کارشناس_شبکه_بشویم #شبکه_را_از_کجا_شروع_کنم؟ #شروع_یادگیری_شبکه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
میلاد اسحاقی

سلام دوست عزیز ، خیلی خیلی خوش اومدی ، پیشنهاد می کنم برای شروع لینک های زیر را مطالعه کنی:

همیشه فاصله ای هست ، دچار باید بود
احسان امجدی

ساسان جان به نظر من اگه میخوای توی شبکهه و دوره های امنیت موفق باشی فکر میکنم در ابتدا باید network+ رو بگذرونی تا مفاهیم خود شبکه رو بصورت پایه ای یاد گرفته باشی. بعدش میتونی دوره های Cecurity+ رو بری و بعد از اون باید شاخه تو انتخاب کنی که در کدوم زمینه میخوای وارد امنیت شی.

شما میتونی با گذروندن دوره های CEH و CHFI و... وارد دنیای هک و نفوذ و تامین امنیت شی.

اگه اختصاصا به بحث امنیت در سیسکو و یا وب سایت ها علاقه مندی میتونی از همون اول با گذروندن دوره های سیسکو و یا برنامه نوسی، مفاهیم اونا رو یاد بگیری و بعد دوره های امنیت متناسب با اون ها رو شرکت کنی.

موفق باشی

"من" ی وجود ندارد؛ دنیا با "ما" ساخته می‌شود.
محمدرضا

network+ -----> mcitp ------> ccna

و اگر میخوای بری امنیت بعدش security+

البته نظر من اینه

فرهاد خانلری

با سلام

مشابه سوال های شما در لینک های زیر به صورت (سوال و بحث ویا مقاله،آموزش،نکته) مطرح شده و بهترین جواب ها را میتوانید ببینید

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
محمد نصیری

ITPROی عزیز در خصوص نحوه یادگیری شبکه دوستان راهنمایی کردند اما در خصوص امنیت پیشنهاد می کنم مطلب زیر رو مطالعه کنید :

ITPRO باشید

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....