Loading…

جزیره امنیت اطلاعات و ارتباطات

ارسال کننده: yek_mosafer2000
Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه
ارسال پیام خصوصی
امتیازات این مطلب
نکته: آموزش تصویری کسپراسکی سرور 10 - نصب لایسنس - ریست کلاینت ها بعد نصب - حذف برنامه ناسازگار - Unassigned computers ( قسمت 16 )
- انتخاب لایسنس

کسپراسکی Endpoint Security بر خلاف Network Agent نیاز دارد تا برای روی کاینت ها فعال شود ، در ویزارد نصب می توان هم به صورت فایل لایسنس و هم با وارد کردن کدهای آن در مسیر پیش فرض آن رت فعال کرد . همچنین می توانید بعد از پایان نصب کنسول کسپراسکی در مسیر Advanced ---> Application management ----> kaspersky lab license آن را بخش Activation code و انتخاب باکس Automatically deployed key فعال سازی را انجام دهید .

نصب لایسنس کسپراسکی سرور 10


- ریست کردن کلاینت ها بعد از نصب

به صورت عمومی هنگام نصب سیستم ها نیازی به ری استارت ندارند تنها زمانی لازم است که نرم افزار را اپگرید کرده باشیم نصب Network Agent اصلاً نیازی به ری استارت کلاینت ندارد گزینه Promt user for action گزینه مناسبی برای تمامی کلاینت ها است همچنین اگر می خواهید آن را روی یک سرور نصب کنید می توانیم از گزینه Do not restart the computer استفاده کرد . همچنین اگر کاربری امتناع کند از خاموش کردن سیستم خود در مدت زمان طولانی یک پیامی را می توان هر 5 دقیقه ( به صورت پیش فرض ) برای وی ارسال کرد متن پیام را می توانید به " زبان پارسی " نیز تایپ کنید و زمانی را هم برای ری استارت اجباری که 30 دقیقه ( پیش فرض ) است تنظیم کنید .

ری استارت


- حذف برنامه های ناسازگار

هنگامی قصد دارید برنامه Endpoint security 10 کسپراسکی را نصب کنید این برنامه می تواند اقدام به حذف آنتی ویروس هایی کند که ناسازگار با محصول کسپراسکی هستند زیرا مشکلات جدی برای کاربران و کامپیوتر ها ایجاد خواهند کرد .

حذف برنامه ناسازکار امنیتی


نکته کلیدی : این فرایند در کسپراسکی را نمی توان غیرفعال کرد

- نصب بر روی Unassigned computers

به کلاینت ها و سرورهایی می گویند که در کسپراسکی سرور تحت شعاع پالیسی و Task نیستند و آنها را توسط Network Agent محلشان را مشخص می کنیم و اقدام به نصب کسپراسکی Endpoint Security می کنیم ، در واقع کامپیوتر ها یا Managed Device هستند یا Unassigned computers هستند !

سیستم های Unassigendسایر مطالب این گروه
دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است

برای ارسال نظر وارد شوید.