درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

انواع Keylogger های سخت افزاری نوع سوم : Keylogger های External

0 نظرات
39 بازدیدها
اما نوع سوم از Keylogger های سخت افزاری مرسوم ترین این نوع سخت افزارها هستند که به عنوان یک دستگاه واسط یا رابط بین کیبورد و Case کامپیوتر عمل می کنند. این نوع Keylogger ها با توجه به ماهیت خارجی که دارند به عنوان External Keylogger شناخته می شوند و نیاز به هیچگونه نرم افزاری برای کار کردن ندارند از طرفی نوع سیستم عامل های مورد استفاده در کامپیوتر قربانی نیز در عملکرد این نوع Keylogger ها بی تاثیر است . از انواع این Keylogger ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

انواع Keylogger


  • PS//2 و USB : بصورت کاملا نامحسوس و مخفی پشت case کامپیوتر متصل می شود و کلیه فعالیت ها و اتفاقاتی که از طریق کیبورد به سیستم وارد می شود را ثبت و ضبط و ارسال می کند ، از مهمترین فاکتورهای این نوع Keylogger عدم نیاز به هرگونه نرم افزار یا درایور برای نصب و کار کردن می باشد.
  • CAM Keylogger ها یا آکوستیک : این نوع Keylogger ها درست است که در میان رابط کیبورد شما قرار نمی گیرند اما به شکل دوربین های وب کم یا دوربین های نصب روی دیوار از روی کیبورد شما عکس می گیرند ، نوع پیشرفته تر این نوع Keylogger های سخت افزاری امکان تبدیل کردن امواج (اصوات ) الکترومغناطیس به داده های کیبورد را دارد و بسیار حرفه ای است.
  • بلوتوث : طبیعتا همانطور که از نامشان هم پیداست برای ارتباط از امواج بلوتوث استفاده می کنند.
  • Wi-Fi : این نوع Keylogger امروزه مرسوم ترین نوع Keylogger سخت افزاری است که از طریق ارتباطات وایرلس بصورت Dongle بر روی سیستم هدف نصب می شود و اطلاعات ثبت و ضبط شده را برای هکر از طریق وایرلس Wi-Fi ارسال می کند.
نویسنده : محمد نصیری
منبع : ITPRO
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
ردیف عنوان قیمت
1 انواع Keylogger های سخت افزاری نوع اول : PC/BIOS Embedded رایگان
2 انواع Keylogger های سخت افزاری نوع دوم : کیبوردهای Keylogger رایگان
3 انواع Keylogger های سخت افزاری نوع سوم : Keylogger های External رایگان
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید

    arrow