درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
علیرضا
امتیاز: 62433
رتبه:13
0
568
27
406
کارشناس نرم افزار-کارشناس ارشد فناوری اطلاعات-مدرس کامپیوتر-مدیر فناوری اطلاعات -net+,mcse,ccna,ceh certificate پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

گزارش خانم پریسا تبریز در سمپوزیوم NDSS

تاریخ 12 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 103

گزارش خانم پریسا تبریز در سمپوزیوم NDSS

خانم پریسا تبریز از مدیران برجسته شرکت Google ، در سمپوزیوم NDSS ، گزارشی از کاهش معنی دار در بازکردن صفحات اینترنتی با محتوای FLASH ارائه داد. طبق این گزارش سهم کاربرانی که در طی یک روز حداقل یک صفحه اینترنتی با محتوای Flash را باز می‌کنند از 80 درصد در سال 2014 به کمتر از 8 درصد در اوایل سال 2018 کاهش یافته است.در ادامه این گزارش اظهار شده است که بسیاری از برنامه نویسان به بسترهای جایگزین همچون HTML5 روی آورده اند.
گزارش خانم پریسا تبریز در سمپوزیوم NDSS

برنامه‌نویسان و طراحان تحت وب حدود 20 سال از نرم‌افزار Adobe Flash برای ساخت محتواهای سمعی و بصری اینترنتی استفاده می کنند و از طریق این نرم افزار محبوب سالها، محتواهای ارزشمندی رو برای مخاطبان به نمایش می گذاشتند، ولی همین محبوبیت و البته وجود ساختار پایه غیر امنیتی این ابزار، بستر وسوسه انگیزی را برای مهاجمان فراهم کرد تا از طریق آن اقدام به آلوده کردن دستگاه ها و رخنه به شبکه کنند. وجود ضعف های امنیتی و آسیب پذیری های متعدد در نسخه های مختلف این نرم افزار تا آنقدر ادامه داشت که متخصصان امنیتی به کاربران توصیه کردند که از نصب نرم‌افزار Flash بر روی دستگاه‌های خود اجتناب کنند. البته در اواسط امسال شرکت Adobe اعلام نمود که پشتیبانی از این محصول معروف خود را در پایان سال 2020 متوقف خواهد کرد و این در حالیست که مدتهاست مروگرهای Microsoft و Google تنظیمات مرورگرهای خود را بجای “فعال بودن نمایش Flash در حالت پیش‌فرض” به “کلیک برای فعالسازی محتوای Flash” تغییر داده‌اند.

گزینه پسندیدم، اعلام رضایت شما از این مطلب.

مرجع : شبکه گستر
نویسنده : علیرضا (ARAF)
منبع : انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر منبع و نام نویسنده دارای اشکال اخلاقی می باشد
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید