درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 615388
رتبه:1
376
1857
845
11425
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

GFI Languard اسکنر امنیتی و مشاور امنیت مجازی شماست

تاریخ 22 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 491

وب سایت

https://languard.gfi.com/    

لینک دانلود

لینک خرید

در بحث معرفی ابزارهای امنیتی و اسکنرهای امنیتی بعد از Nessus ابزار GFI Languard را می توان به عنوان یکی از بهترین ها در این حوزه معرفی کرد ، این ابزار در واقع یک مشاور امنیت مجازی برای یک ITPRO است .این ابزار به شما پیشنهادهای در خصوص Patch های امنیتی که باید بر روی سرورها نصب شوند می دهد ، ضمن این فرآیند ارزیابی آسیب پذیری ها و بازرسی های امنیتی سرویس های شبکه را نیز انجام می دهد. ما بارها شده است که از این ابزار برای جمع آوری دارایی های شبکه یا همان فرآیند Asset Inventory استفاده کرده ایم زیرا بصورت ریز به ریز اطلاعاتی در خصوص سیستم های شبکه در اختیار شما قرار می دهد که حتی در فرآیند مستند سازی نیز بعضا کمک می کند.

معرفی ابزارهای امنیت شبکه


این ابزار کمک حال شما در فرآیند های مدیریت تغییرات در شبکه ، تجزیه و تحلیل ریسک و بحث های مدیریتی امنیت به ویژه بحث عدم انطباق ها در ISO 27001 خواهد بود. مهمترین قابلیت های این ابزار امکان ایجاد کردن اسکن های امنیتی شخصی سازی شده ، شناسایی آسیب پذیری های امنیتی و ارائه پیشنهاد و نصب Patch برای رفع مشکل امنیتی ، ایجاد کردن انواع تست ها و اسکن ها و اطمینان حداقلی در خصوص امنیت Application های موجود بر روی سرورها را می توان اشاره کرد.

برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید