درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 615388
رتبه:1
376
1857
845
11425
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

Shadow Security Scanner اسکنری ویژه بازداری از حملات به شبکه

تاریخ 22 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 216

لینک خرید

وب سایت

http://www.safety-lab.com/en/products/securityscanner.htm    
Shadow Security Scanner نیز یکی دیگر از انواع اسکنرهای امنیتی می باشد که بصورت ویژه دارای قابلیت های بازرسی با بیشتر از 500 قالب آماده بازرسی امنیتی می باشد. این نرم افزار شبکه داخلی شما را برای خطاها و آسیب پذیری های امنیتی اسکن کرده و در قالب قوانینی که برایش تعریف می شوند گزارشها را آماده و به اطلاع می رساند. این ابزار در نوع خودش در درجه پیشرفته ها قرار دارد و امکان شناسایی Exploit های حساس امنیتی و بررسی کردن آنها را در خودش دارد.

بررسی امنیت شبکه


ابزارهای اختصاصی مدیران شبکه و پارامترهای اختصاصی کاربران پیشرفته شبکه نیز از جمله مواردی است که در طراحی این نرم افزار دیده شده است. نصب کردن این نرم افزار با توجه به بزرگ بودن آن کمی دشوار است اما شما براحتی بعد از نصب و ایجاد کردن Rule ها می توانید از آن استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از Rule ها کل شبکه را در خصوص آسیب پذیر بودن در مورد یک آسیب پذیری خاص اسکن کنید ، برای مثال آسیب پذیری که در FTP یا Net-BIOS وجود داشته باشد.یکی از نکات خوب این نرم افزار هنگ نکردن در هنگام تست و قابلیت ادامه اسکن در صورت بروز مشکلات احتمالی حین اسکن است.
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید