درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 615388
رتبه:1
376
1857
845
11425
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

Proxy Workbench ابزاری برای تجزیه و تحلیل ترافیک در قالب پروکسی

تاریخ 21 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 223

وب سایت

http://proxyworkbench.com/    

لینک خرید

لینک دانلود

نرم افزار Proxy Workbench یک پروکسی سرور است اما برخلاف عملکرد پروکسی سرورهایی که تاکنون دیده اید عمل می کند و شباهت کمی با آنها دارد. نکته قابل تامل و منحصر به فرد این ابزار این است که بصورت بلادرنگ یا Realtime به شما نحوه عبور کردن داده ها را در پروکسی سرورهای مختلف نمایش می دهد. شما می توانید براحتی وارد یک ارتباط TCP//IP بشوید ، تاریخچه یا History آنرا بررسی کنید ، اطلاعات و داده های گذری را ذخیره کنید و آنها را در قالب دیاگرام مشاهده کنید. قابلیت Socket Connection Diagram یک گراف انیمیشنی است که تاریخچه اتفاقاتی که در ارتباط Socket رخ داده است را نمایش می دهد.

Proxy Workbench ابزاری برای تجزیه و تحلیل ترافیک در قالب پروکسی


برای مثلا شما می توانید متوجه شوید که یک مرورگر چگونه درخواستش را برای دریافت یک صفحه وب ارسال می کند و جزئیات آن را نیز مشاهده کنید. Proxy Workbench بصورت ویژه برای کاربرانی که به ارتباطات اینترنتی اعم از Web Browsing و نحوه عملکرد آنها مانند نحوه ارسال و دریافت ایمیل و نحوه ارتباطات پایگاه های داده و ارتباطات RPC بسیار جالب خواهد بود ، برنامه نویس هایی که در کار تجزیه و تحلیل پروتکل ها هستند و حتی مدرسین حوزه فناوری اطلاعات و حتی کارشناسان امنیت این ابزار را قطعا متفاوت و جالب می دانند و از آن می توانند برای درک بهتر مفاهیم استفاده کنند.
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید