درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 615388
رتبه:1
376
1857
845
11425
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

WinFingerPrint ابزاری برای اسکن کردن منابع شبکه و NetBIOS Enumeration

تاریخ 19 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 152

لینک ویژه

لینک دانلود

لینک خرید

وب سایت

https://packetstormsecurity.com/files/38356/winfingerprint-0.6.2.zip.html    
WinFingerPrint یک ابزار منسوخ شده از لحاظ خود شرکت تولید کننده است که همچنان با استفاده از لینک های جانبی قابل دانلود و استفاده می باشد . این ابزار یک اسکنر منابع شبکه یا Network Resource Scanner می باشد که به شما این اجازه را می دهد که کلیه شبکه را اسکن کرده و گزارش های دقیق و جالبی از هر Host موجود در شبکه در اختیار داشته باشید.این گزارش ها و اطلاعات شامل NetBIOS Share ها ، منابع دیسک ، سرویس ها ، کاربران ، گروه ها و بسیاری دیگر از اطلاعات از این دسته می باشد.

ابزارهای اسکنر شبکه


شما می توانید با استفاده از قابلیت Passive Scan این ابزار ( یا Interactive Scan ) Share های شبکه ، آدرس های Map شده و همچنین سایت های HTTP و FTP موجود در شبکه را شناسایی و بعضا به عنوان یک مهاجم از آنها سوء استفاده کنید. شما می توانید در این ابزار یک آدرس IP یا محدوده ای از آدرسهای IP شبکه را اسکن کنید. این ابزار هم اکنون به عنوان ابزاری برای Enumeration در فرآیند هک قانونمند قابل استفاده است و با کمی جستجو در اینترنت قابل دانلود می باشد.

برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید