درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 615388
رتبه:1
376
1857
845
11425
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

NetScanTools Pro مجموعه ابزارهای یکپارچه رفع اشکال و اسکن شبکه

تاریخ 17 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 187

وب سایت

https://www.netscantools.com/download.html    

لینک خرید

لینک دانلود

NetScanTools Pro در واقع فقط یک ابزار نیست و مجموعه ای از ابزارهای مربوط به جمع آوری اطلاعات شبکه و رفع اشکال شبکه است که بصورت یکپارچه در یک محیط برای متخصصین شبکه قرار گرفته است. این مجموعه ابزار از آدرس های IP نسخه 4 و 6 پشتیبانی می کند و انواع و اقسام ابزارهایی که ما بصورت تک تک و جداگانه در قالب دستورات و ... استفاده می کردیم اعم از ابزارهای مربوط به اطلاعات hostname و domainname و آدرس های ایمیل و ... را بصورت گرافیکی به ما ارائه داده است. این نرم افزار بصورت ویژه برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده است.

معرفی ابزار NetScanTools


یکی از کاربردهای مهم این ابزار برخلاف مدیریت شبکه در فرآیند هک قانونمند است و بسیار می تواند ابزار NetScan آن به ما در اسکن های امنیتی و شناسایی شبکه ها کمک کند.اما ابزارهای رفع اشکال و Debug اکتیودایرکتوری و تست های مختلف از جمله موارد دیگری هستند که در این نرم افزار مجتمع شده اند. ابزارهای Passive Discovery برای شناسایی تجهیزات غیرمجاز متصل شده به شبکه و بسیاری دیگر از ابزارهای DNS و ... همگی در این نرم افزار یکپارچه شده اند ، یکی از جالبترین کارهایی که این ابزار در فرآیند هک و امنیت در فاز Enumeration می تواند انجام بدهد بحث SMTP Enumeration است که براحتی قابلیت ارسال و تست این سرور را با دستورات خود SMTP بصورت گرافیکی دارد. این ابزار بصورت Demo قابل استفاده و بصورت کامل قابل خرید است.

برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید