درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 615388
رتبه:1
376
1857
845
11425
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

ابزار ضد Rootkit ای به نام UnHackMe

تاریخ 10 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 126
از UnHackMe می توانیم به عنوان تقریبا یک آنتی ویروس بیشتر نام ببریم تا اینکه یک ابزار تخصصی ضد Rootkit اما به هر حال در خصوص این ابزار باید بگوییم که تواناسس شناسایی و حذف کردن تقریبا همه نوع کد مخرب از جمله Rootkit ها در وهله اول ، تروجان ها ، ویروس ها ، Worm ها و ... را دارد. مهمترین کاری که UnHackMe در آن خبره است جلوگیری از آلوده شدن به Rootkit ها و حفاظت از کاربر در مقابل سرقت اطلاعات است .

دانلود ابزار امنیتی UnHackMe


با استفاده از قابلیت Reanimation ای که این ابزار دارد می تواند به خوبی در سیستم شما جاسوس افزارها یا همان Spyware ها را شناسایی کند. از جمله مهمترین امکانات این ابزار می توانیم به چک کردن چند مرحله ای سیستم عامل ، ردیابی سریع کدهای مخرب و سرعت بالا و کاهش ندادن سرعت سیستم در حین اجرا اشاره کنیم . اگر به Rootkit آلوده شده اید این ابزار می تواند به شما کمک کند تا آن را شناسایی و بعضا تعمیر کنید هر چند برای تعمیر کردن بهتر است از ابزار Stinger محصول McAfee استفاده کنید.
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید