درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
محمد نصیری
امتیاز: 615388
رتبه:1
376
1857
845
11425
محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

ابزار امنیتی ضد Alternate Data Stream ای به نام Stream Armor

تاریخ 6 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 133
قبلا در جزیره امنیت اطلاعات بصورت مفصل در خصوص قابلیت و در واقع مشکل امنیتی به نام Alternate Data Stream صحبت شده است اما هر مشکلی یک راهکار دارد و یکی از راهکارهای شناسایی و حذف ADS از روی سیستم شما ابزاری بسیار ساده و در عین حال بسیار پیچیده در فرآیند عملیاتی به نام Stream Armor است که Hidden Alternate Data Stream ها را شناسایی می کند و آنها را بصورت کامل از سیستم شما حذف می کند .

نحوه شناسایی Alternate Data Stream یا داده های مخفی


مکانیزم شناسایی این ابزار هم بصورت آفلاین و با استفاده از تجریه و تحلیل خودکاری است که توسط خود ابزار انجام می شود وه م اینکه از یک سیستم آنلاین تشخیص ADS برای شناسایی بهتر و حذف درست آنها نیز استفاده می کند. این ابزار به همراه یک اسکنر چند Thread ای ارائه می شود که بصورت مستمر و دوره ای می تواند سیستم شما را به سرعت برای شناسایی این تهدیدات اسکن کند . که در نهایت خروجی در قالب یک رنگ متفاوت ( معمولا رنگ های اخطار ) به کاربر نمایش داده می شود تا براحتی بتوانید آنها را از سیستم حذف کنید . امیدوارم از استفاده از این ابزار لذت ببرید.
برچسب ها
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید